הגברת אכיפה בדרום השרון

לאור ריבוי עבירות חנייה בישובים ופניות תושבים וועדים להגברת הפיקוח, החליטה המועצה המקומית על הגברת האכיפה כנגד עבירות חנייה. החל מה-22 אוקטובר 2017, המועצה תפעל לאכיפת חנייה כחוק בכל ישובי המועצה. בימים אלה יתחילו פקחי המועצה במתן התראות לרכבים החונים בניגוד לחוק. החל מ-1 נובמבר 2017 ירשמו דו"חות/קנסות חנייה בפועל. אנא חנו כחוק!

.

 

ספר טלפונים חדש

ספר הטלפונים האחרון של הכפר הופק לפני כ- 10 שנים. תושבים רבים שהצטרפו לישוב אינם מופיעים בו ותושבים שעזבו את הישוב מופיעים עדיין בספר. להלן טופס שבו הנכם מתבקשים למלא את הנתונים שאותם נכניס לספר הטלפונים החדש, אשר יכלול את מס' הטלפון בבית ואת מס' הנייד. הנכם מתבקשים לרשום בדף את המייל שלכם כדי שנוכל לעדכנו בועד (לא לפרסום). את הדפים יש להעביר למזכירות היישוב בשעות הפעילות (או להכניס לתיבת הדואר הצמודה לדלת המזכירות).
ניתן כמובן לשלוח גם במייל למזכירות בכתובת vaadrh@ramot-hashavim.org.
תודה על שיתוף הפעולה!

 
.

ביוב

לאחרונה אנו עדים לסתימות בביוב המרכזי לעיתים תכופות ונדרשים להזמין בכל פעם את הביובית כדי לפתוח אותן. מתברר שהסתימות נובעות בעיקר מזריקת כמויות גדולות מאוד של מגבונים לחים לביוב. מגבונים אלו אינם מתכלים, נערמים בצנרת הביוב וסותמים אותה. לאור זאת, אנו מבקשים לא לזרוק את המגבונים הלחים לשירותים אלא לפח האשפה. תודה על שיתוף הפעולה.ברכות
• מזל טוב לאהובה מיזל להולדת הנינה תום, בת לגילי ומאיר ונכדה לעידית ז"ל וזיו אבירם.
• מזל טוב לגילי גילת לנישואי הבת תות עב"ל אלעד סלס.
• מזל טוב ליעל ורמי ליפמן לנישואי הבת שקד עב"ל גל שחם.

השתתפות בצער
• הוועד משתתף בצערו של מוטי לייבא במות אביו סמי (שמואל) לייבא ז"ל.
• הוועד משתתף בצערה של משפחת וקס במות בנצי וקס ז"ל.
• הוועד משתתף בצערו של אבי מורה במות אביו שמואל מורה ז"ל.

.
 
איכות הסביבה

פינוי גזם וגרוטאות

בתקופה האחרונה מתקבלות תלונות רבות על אי פינוי הגזם מהיישוב. הוועד המקומי עושה כל שביכולתו כדי לטפל בנושא זה וכדי לשמור על חזות הכפר נקייה ונעימה לעין. מעבר לבעיות שיש עם קבלן הגזם, אנו נתקלים גם בתופעה של הוצאת גזם בימים שלמחרת הפינוי. בסיור שערכנו נמצאו ערמות גזם רבות מפוזרות ברחובות הכפר. אנו מבקשים מהציבור לא לזרוק פסולת (כולל צנרת גינון, קרטונים, ניילון וכו'...) בנקודות הגזם. ערימה מעורבת של גזם ופסולת לא תיאסף.

כידוע, פינוי הגזם מתקיים מדי יום א' בשבוע ואת הגזם יש להוציא בימים חמישי עד שבת בלבד! ללא שיתוף פעולה של התושבים לא נצליח להתגבר על ערמות הגזם בכפר אנו מבקשים את שיתוף הפעולה שלכם למען כפר נקי ונעים לכולם.

קרטונים

להזכירכם: פינות הגזם מיועדות להנחת גזם בלבד!
אנו עדיין עדים לתושבים הבוחרים להניח בנקודות הגזם קרטונים. נהג משאית הגזם אינו מפנה נקודה שיש בה קרטונים והמקום הופך למפגע סביבתי. אנו חוזרים ומבקשים: את הקרטונים (מקופלים) להניח בקרטוניה הממוקמת בפינת המחזור שמאחורי המזכירות! נודה על שיתוף הפעולה למען כפר נקי ונעים יותר!

.

אבטחת יישובים

אנו קוראים לתושבים להצטרף למתנדבי מג"ב שלב א' לטובת פעילות שמירה על אשכול היישובים בגזרתנו.
רשאים להתנדב אזרחי ישראל, אשר גילם בין 21-50. המתנדבים יחתמו על טופס ויתור על סודיות רפואית לצורך קבלת אישור ממשרד הבריאות לנשיאת נשק וכן יציגו אישור ממשטרת ישראל על אי רישום פלילי.

המתנדבים אשר ייבחרו, יעברו הכשרה בבסיס מג"ב וסמכויותיהם במשמרת יהיו כשל שוטר. המעוניינים יכולים לפנות במייל למזכירות:
vaadrh@ramot-hashavim.org.

או:

טלפונית ליונתן כס, השוטר הקהילתי: 052-8570370

טלפונית לגיא, רכז המתנדבים: 053-7211816 ; 050-5065120 


מוקד המועצה 106

מוקד המועצה מטפל בכל הבעיות המוניציפאליות המתעוררת בכל שעות היממה ופועל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
ניתן ליידע את המוקד על כל בעיה הזקוקה למענה מיידי.


פיקוח

בימים אלה התחיל לעבוד פקח נוסף במועצה, אשר יהיה אחראי על מספר יישובים ייעודיים – כולל רמות השבים – לטובת הפעלת אכיפה בכל הקשור למפגעים בתחום איכות הסביבה: גזם, פחי אשפה, בעלי חיים, הזנחת מגרשים, עשבייה וכדומה. לפקח תהיינה סמכויות לאכיפה וברירת קנס. את הפקח ילווה מטעם הוועד המקומי אריק כספי, אשר יעביר דיווחים שוטפים לפקח ויעקוב אחר הביצוע. כמו כן את הפקח תלווה גם ועדת איכות הסביבה בראשותה של רותי מרוז.
תכנית המתאר של רמות השבים
 

על סדר היום

דף הבית >> חברה וקהילה >> נוער >> עדכונים
 
עדכוני נוער
נועה דובב, רכזת הנוער


שלום לכל תושבי הכפר,

מה היה לנו בחודש האחרון –

טיול פתיחת שנה התקיים בסוף אוקטובר והיה מוצלח ביותר. יצאנו לטייל בגלבוע כ- 150 חניכים, מקטן עד גדול. ביום הראשון העבירו פעילי הלול תחנות מהנות בתצפית על הר ברקן הצופה על כל העמק. בלילה לנו בחניון עין-חרוד ולמחרת טיילנו בנחל יצפור היפה. לאורך המסלול המדריכים העבירו הדרכות על אזור הגלבוע ופעילויות ערכיות נוספות. הקבוצות התגבשו, התהדק הקשר בין המדריכים לחניכים וכולם חוו טיול ראשון מהנה וחוויתי ביותר.

החודש החל "צוות גיורא" בפעילות חדשה במועדונית בשכונת גיורא בהוד השרון. חברי הצוות העבירו הפנינג פתיחה מוצלח ומהנה לילדי המועדונית שכלל  שלל תחנות - תחנת ODT, גרפיטי על בד, פיתות בטאבון, JUST DANCE  מטורף ועוד. פעילות זו הינה קבועה ותתקיים בכל יום שלישי. 

ביום שלישי ה- 15.11 ציינו בלול את השנה ה-21 לרצח ראש הממשלה יצחק רבין. החניכים עברו פעולות על פועלו ואישיותו. מערך הפעולה הוכן על ידי ועדת פרויקטים בניהולה של עדי ינקלביץ'. ועדה זו שקדה רבות על בניית מערך פעולה מכובד ומלמד.

האירועים הקרובים לחודש דצמבר:

16-17.12 - השתלמות חורף :  השתלמות החורף של תנועת הנוער תתקיים בפנימיית הדסים ובה צוות הלול יעבור השתלמות מקצועית הנוגעת כל אחד לתפקידו בלול. 

מסיבת חנוכה בבית העם לתושבי הכפר 
כמידי שנה, נחגוג ביחד את חג החנוכה בבית העם באירוע לכל התושבים.
אירוע זה הינו באחריות חניכי שכבת ח'.
שימו לב!  שריינו את התאריך – 
השנה יתקיים האירוע
ביום שלישי ה- 20.12 בשעה 18:00.

ערב כישרונות צעירים : ערב זה הינו באחריות "ועדת שיא וקוממיות" של פעילי הלול, יתקיים ביום שלישי ה- 13.12 ובוא יעלו ויופיעו החניכים וצוות הלול. פרטים בהמשך.

טיול חנוכה לצוות : הטיול הכי מהנה ומאתגר שיש באיחוד החקלאי יוצא לדרך. הטיול יתקיים בתאריכים 26-29.12 בדרום הארץ. פרטים בהמשך.
 
רחוב בית העם 34 רמות השבים  4593000  |  טלפון: 09-7448111  |  פקס: 7604192 - 09